Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Eylül 2017 ( 2822 görüntülenme )

SALDIRI BAŞLADI... AKP'DE BÜYÜK TELAŞ!..

Başbakan Yardımcısı Akdağ, katıldığı bir canlı yayın programında Akşener liderliğinde kurulmakta olan 'Yeni Parti'yi ikinci kez hedef aldı.

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Meral Akşener liderliğinde kurulacak 'Yeni Parti'yi hedef almaya devam ediyor. NTV'nin canlı yayınında gündeme dair soruları yanıtlayan Akdağ, "Oy açısından bir tek tuğla bile koparamazlar" iddiasında bulunurken 'Yeni Parti' hakkında ağır ithamlarda bulundu.


İşte Akdağ'ın o skandal açıklamaları:

"OY AÇISINDAN TEK TUĞLA BİLE KOPARAMAZLAR"

"Oy açısından bir tek tuğla bile koparamazlar. Türkiye, böyle toplum mühendisliğiyle, tepeden inme birçok partinin kurulmasına tanık oldu. Bir kursunlar da görelim. Ballandıra ballandıra anlatıyorlar, er meydanına çıksınlar görelim bakalım neymiş. "

"FETÖ DESTEĞİ VAR"

"MHP’yi de önemli ölçüde etkileyeceğini düşünmüyorum, benzerlerinde gördük. Toplum mühendisliği ve arkasında bir takım güçlerin olduğu; dolaylı olarak bir FETÖ desteğinin olduğu bir parti. Bu tutmaz, milletin vicdanında bu partinin önemli bir oy oranına sahip olacağıını hiç düşünmüyorum."

DAHA ÖNCE DE HEDEF ALMIŞTI

Recep Akdağ, daha önce de katıldığı bir canlı yayın programında Akşener hakkında skandal ifadeler kullanarak "Meral Akşener'e FETÖ desteğinin olduğunu biliyoruz" iftirasında bulunmuştu.

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞAM'DA BOMBALI SALDIRI! TSK'den 'Fırat Kalkanı Harekatı' Açıklaması! Adliyede Bomba İhbarı! Başbakan Yardımcısı'ndan Flaş Açıklama! UKRAYNA ÖYLE BİR AÇIKLAMA YAPTI Kİ... RUSYA ŞOKTA! IŞİD Türk Tankına Saldırdı! 3 Şehidimiz Var! Çağrı Heyeti Hakkında ŞOK KARAR! ATATÜRK HEYKELİNDE ALÇAK SALDIRI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK İDDİA!.. Ünlü Tarikat'ın Hocası Bıçaklandı!