Reklamlar
Anasayfa » Haber
11 Temmuz 2017 ( 339 görüntülenme )

AK OCAKLAR'DAN DİKKAT ÇEKİCİ ÇIKIŞ!..

Merkezi Ankara'da bulunan Ak Ocaklar'dan bir heyet, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Mısır ve Bahreyn'in ambargo uyguladığı Katar'a destek ziyaretinde bulundu.

Ak Ocaklar'dan 4 kişilik heyet, Katar'ın başkenti Doha'da destek için bir dizi temaslarda bulundu. Ülkedeki basın kuruluşlarını ve bazı aileleri ziyaret eden heyet, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad el Sani'nin resminin bulunduğu ve vatandaşlar tarafından destek amaçlı imzalanan pankartlardan birine imza attı. Heyettekiler ayrıca Türkiye'nin Doha Büyükelçisi Fikret Özer ile görüştü.


‘BU İSLAM ÜLKESİ, ŞU AN BİZİM GEÇEN YIL 15 TEMMUZ GECESİ YAŞADIKLARIMIZI YAŞIYOR'

Heyette bulunan Hakan Yiğit, günübirlik bu ziyareti Katar'a ve halkına destek olmak için gerçekleştirdiklerini belirterek, "Bu İslam ülkesi, şu an bizim geçen yıl 15 Temmuz gecesi yaşadıklarımızı yaşıyor. Halk, devletlerini hedef alan büyük bir kampanyaya maruz kalıyor" dedi.

‘KATAR'A KARŞI YAPILANLAR MÜSLÜMANLAR ARASINDA BÜYÜK BİR FİTNEDİR'

Yiğit, "Katar, 15 Temmuz'daki darbe girişiminde Türkiye'nin yanında duran ilk ülkeler arasındaydı. Biz de bugün onlara desteğimizi beyan ediyoruz. Katar'a karşı yapılanlar Müslümanlar arasında büyük bir fitnedir. İslam dünyasında kardeşlik atmosferinin hakim olmasını istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sputnik News

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HADİ BUYUR YAK!.. BAKIN PKK NE DİYORMUŞ... MECLİS'TE SKANDAL!.. AKP'lilerin önünü CHP kapatınca OLANLAR OLDU!.. OECD Raporunda Tehlike Sinyali! KAMU ÇALIŞANLARINDA DİKKAT ÇEKİCİ TABLO!.. EGE'DE AĞIR TAHRİK!.. YUNAN ALDI BAŞINI GİDİYOR... Beşiktaş taraftarı ÖYLE BİR TEZAHÜRAT YAPTI Kİ!.. ANTALYA HALA İNLİYOR... DERECE İLE MEZUN OLDULAR... MÜLAKATTA BAKIN BAŞLARINA NE GELDİ... EGE'DE DEPREM!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ GELİŞME... FETÖ SORUŞTURMALARINDA 8 KRİTER...