Reklamlar
Anasayfa » Haber
05 Ağustos 2017 ( 1173 görüntülenme )

AHMET HAKAN AĞIR SORDU... HAYDİ BAHÇELİ, ÇIK KONUŞ!..

BAHÇELİ NE DÜŞÜNÜYOR

Ahmet Hakan, AKP'li Ayhan Oğan'ın '15 Temmuz'dan sonra yeni bir devlet kuruyoruz, kurucusu da Erdoğan'dır' sözleri karşısında sessiz kalan MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye, Oğan'ın sözleri hakkındaki görüşünü açıklaması çağrısında bulundu.


Hürriyet gazetesi köşe yazarı Ahmet Hakan, '15 Temmuz'dan sonra yeni bir devlet kuruyoruz, beğenseniz de beğenmeseniz de, kurucusu da Erdoğan'dır' diyen AKP'li Ayhan Oğan'ın sözleri hakkında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin düşüncelerini merak ettiğini yazdı.

Ahmet Hakan'ın "Yeni bir devlet kuruluyorken Devlet Bey ne düşünüyor?" başlıklı yazısından bir bölüm;

Ekranların en hızlı ve en öfkeli yorumcularından AK Partili Ayhan Oğan, yine patlatmış bombayı. Dediği şu: “Yeni bir devlet kuruyoruz ve bu yeni devletin kurucusu Tayyip Erdoğan’dır.”

Ben en çok kurulmakta olan bu yeni devletle ilgili olarak... Devlet Bahçeli’nin ne düşündüğünü merak etmekteyim. Ne düşünüyor acaba Devlet Bey?

“Tabii ya... Eski devlet bitti, artık yeni bir devlet kuruluyor” diye mi düşünüyor?
Yoksa “Bu Ayhan Oğan’da bırakın devleti, çadır kuracak potansiyel yok” diye mi düşünüyor? 

Bir açıklasa da öğrensek..."

Kaynak:Cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ankara'da FLAŞ ByLock Operasyonu! FLAŞ!.. CHP'DEN İKİNCİ YÜRÜYÜŞ ATAĞI!.. ŞOK!.. SİNAN OGAN'IN BU İDDİASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ! ABD'den Suriye'ye İlginç Yanıt ! FLAŞ!.. DEV ANKETTE BUGÜNÜN TEK LİDERİ BAKINIZ KİM ÇIKTI !.. Atatürk By-Pass edildi Şok! Şemdinli'de Polise Saldırı! TÜRK ORDUSUNDA FETÖ ŞOKU!.. 32 İLDE DALGA DALGA OPERASYON!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bir başka ordu olsaydı, çoktan çökmüştü...