Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Haziran 2017 ( 1448 görüntülenme )

Adalet Yürüyüşü'nden ACI HABER!

CHP yürüyüşünde dün kalp kiriz geçiren ve hastaneye kaldırılan Hasan Tatlı tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Adalet Yürüyüşü'ne katılan Hasan Tatlı isimli 69 yaşındaki bir partili dünkü yürüyüşte fenalaşarak yere düşmüştü. Yürüyüşü takip eden ambulansla hastaneye kaldırılan Hasan Tatlı Ankara’daki bir hastanede tedavi altına alınmıştı.

Sabah saatlerinde acı haber geldi. Tatlı’nın yaşamını yitirdiği öğrenildi.

7-8 DEFA GERİ DÖNDÜ
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir dün yaptığı açıklamada “Hasta aniden kalp krizi geçiriyor, yere yığılıyor o sırada. Hemen arkadaşlar Kazan Devlet Hastanesi'ne intikal ettiriyor. Kalp krizi, enfaktrüs geçiriyor, kalbi tamamen durmuş durumda. Ama sonrasında doktorların müdahalesiyle 7-8 defa geri dönüyor ve şu anda tıbbi tedavisi devam etiyor. Kroner yoğun bakım gerektiren bir hastane için Ankara'daki daha büyük bir hastaneye sevk edildi. Hayati tehlikesi son derece kritik” demişti.

kaynak:sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sağlıklı Diyetin 10 Sırrı Saman Altında ŞOK CEPHANELİK! HDP Halkı Kışkırtmaya Başladı! Dikkat! Büyük Vurgun'a Günler Kaldı! ÇATIŞMA ÇIKTI! ŞOK!.. ERDOĞAN'A ŞANTAJ! FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! Türk Milleti'ne Hakaret Eden "Pis ve Kirli İt" Yunanlı Vekile AP TOKADI! ŞOK!..ÇİN FÜZE ATEŞLEDİ!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ALÇAKLAR KALLEŞÇE VURDU... 3 ŞEHİDİMİZ VAR, 2 YARALI...