Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Haziran 2017 ( 1418 görüntülenme )

Adalet Yürüyüşü'nden ACI HABER!

CHP yürüyüşünde dün kalp kiriz geçiren ve hastaneye kaldırılan Hasan Tatlı tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Adalet Yürüyüşü'ne katılan Hasan Tatlı isimli 69 yaşındaki bir partili dünkü yürüyüşte fenalaşarak yere düşmüştü. Yürüyüşü takip eden ambulansla hastaneye kaldırılan Hasan Tatlı Ankara’daki bir hastanede tedavi altına alınmıştı.

Sabah saatlerinde acı haber geldi. Tatlı’nın yaşamını yitirdiği öğrenildi.

7-8 DEFA GERİ DÖNDÜ
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir dün yaptığı açıklamada “Hasta aniden kalp krizi geçiriyor, yere yığılıyor o sırada. Hemen arkadaşlar Kazan Devlet Hastanesi'ne intikal ettiriyor. Kalp krizi, enfaktrüs geçiriyor, kalbi tamamen durmuş durumda. Ama sonrasında doktorların müdahalesiyle 7-8 defa geri dönüyor ve şu anda tıbbi tedavisi devam etiyor. Kroner yoğun bakım gerektiren bir hastane için Ankara'daki daha büyük bir hastaneye sevk edildi. Hayati tehlikesi son derece kritik” demişti.

kaynak:sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Milyonlarca Çalışanı İlgilendiren Tasarı Mecliste ! Tunceli'de Eylem Hazırlığın Yapan 12 Terörist Yakalandı ŞOK!.. NATO'DAN ALMAN AYAĞI!.. Dilinizde Bu Belirtiler Varsa Mutlaka Bir Doktora Başvurun! Feyzioğlu'ndan Önemli Açıklama! Yalçın Akdoğan'ın Paylaştığı Tweet Ortalığı Karıştıracak! PKK Tunceli Sorumlusu Kod BARAN DERSİM Öldürüldü! HDP'li Adaydan Korkunç İtiraf: Parti Tüzüğünde Ermeni Soykırımı Var

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hatay'da KORKUTAN DEPREM!