Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Eylül 2017 ( 1070 görüntülenme )

FLAŞ!.. ADALET BAKANI "ADALET" DEDİ...

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, “Devletin dini adalet, temeli adalettir. Bu adalet ilkesini elbette hepimiz çok diri bir şekilde, canlı bir şekilde tutacağız.” dedi.

Hukukçular Derneği, Adli Yıl Açılış Programı Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün katılımıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Programa Bakan Gül’ün yanı sıra çok sayıda yargı mensubu katıldı. 


Program kapsamında konuşma yapan Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, yargı mensuplarına adaletin önemiyle ilgili konuşma yaptı. 

Adaletin dışarıda aranmayacağını söyleyen Bakan Abdülhamit Gül, 

"ADALET OLMAZSA OLMAZ"

“Devletin dini adalet, temeli adalettir. Bu adalet ilkesini elbette hepimiz çok diri bir şekilde, canlı bir şekilde tutacağız. Elbette adalet anlayışıyla ilgili, adaleti, sokakta, E-5’lerde değil ayık kafayla adliyelerde, mahkeme önlerinde hukuk devleti niteliği içinde aramak adalete en azından verilecek bir borcun ifasıdır”

“3 BİN 920 FETÖ MENSUBU HAKİM VE SAVCI ”

"  3 bin 920 FETÖ mensubu hakim ve savcı ihraç edilmiştir. Buradan kaynaklı olarak hakim ve savcı ihtiyacına yönelik acilen hakim, savcı alınmıştır. Eğitimlerle ilgili çalışmayı hızlı bir şekilde yaparak bu konuda da tecrübe paylaşımlarını en güzel bir şekilde yapacağız” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Menisküs Yaralanmalarının Önüne Nasıl Geçebilirsiniz? ŞOK!.. AVRUPA'DAN AĞIR TERÖR SİNYALİ!.. Çin, Sır Gibi Sakladığı DEV TATBİKATI DUYURDU! ABD'den İlk Açıklama! HDP'li Vekile GÖZALTI! AKP’li Vekilin FETÖ İsyanı! Şok İddia! Ankara'da BARZANİ'ye ÖZEL ACENTA! Belediye Çalışanlarına FETÖ Operasyonu!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Samsung'dan Türkiye İçin Flaş Karar!