CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP’li Engin Özkoç için “Fezlekeyi derhal meclise göndereceğiz.” diyen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’e yanıt verdi. Özel, "Henüz yazılmamış fezlekeyi nasıl Meclis’e yolluyorsun. Bu emir komuta zinciri içindeki rolünden hiç mi sıkılmıyorsun? Sarayın zabiti, majestelerinin katibi" diyerek tepki gösterdi.

‘ORTADA FEZLEKE YOK, BAKAN FEZLEKEDEN BAHSEDİYOR’
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’ün CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç hakkında savcılık tarafından başlatılan soruşturmayla ilgili açıklamalarına yanıt verdi. Meclis’te AKP ve CHP’li vekiller arasında çıkan kavgadan sonra hakkında soruşturma başlatılan CHP’li Engin Özkoç için “Fezlekeyi derhal meclise göndereceğiz.” diyen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’e CHP’li Özgür Özel’den yanıt gecikmedi.

‘YARGIYA MÜDAHALEDİR BU, İNSAN UTANIR’
Özgür Özel, Gül’ün tepki çeken açıklamaları hakkında, “Adalet Bakanısın; Beklenir ki biraz hukuka saygın, Biraz da utanma duygun olsun. Henüz yazılmamış fezlekeyi nasıl Meclis’e yolluyorsun. Bu emir komuta zinciri içindeki rolünden hiç mi sıkılmıyorsun? Sarayın zabiti, majestelerinin katibi…” dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ