Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2378 görüntülenme )

AB'YE KARŞI İKİ REFERANDUM DAHA!

Avrupalı siyasetçiler, peş peşe açıklamalar yapıyor!

Hollanda’da aşırı sağcı Özgürlük Partisi lideri Geert Wilders, Twitter üzerinden paylaştığı mesajında, “İngilizler için yaşasın! Şimdi sıra bizde. Hollanda referandumu zamanı”yazdı.

Almanya Başbakan Yardımcısı Sigmar Gabriel ise mesajında, “Kahretsin! Avrupa için kötü bir gün” ifadesini kullandı.

FRANSA’DA AŞIRI SAĞCI PARTİ’DEN ÇAĞRI

Fransa’nın aşırı sağcı Ulusal Cephe (FN) Partisi bugün ülkenin Avrupa Birliği üyeliği konusunda bir referandum çağrısı yaptı.

FN Başkan Yardımcısı Florian Philippot, Twitter üzerinden yayınladığı mesajda, “İnsanların özgürlüğü her zaman sonunda kazanıyor! İngiltere’ye bravo. Şimdi bizim sıramız” dedi.


Avrupa Parlamentosu’nun en büyük grubu Avrupa Halk Partisi’nin Alman lideri Manfred Weber ise “Çıkış müzakereleri en fazla iki yıl içinde tamamlanmalı. Özel bir muamele olmayacak. Çıkış çıkıştır.” yazdı.

Weber’in Twitter paylaşımları şöyle: “İngiliz seçmenlerin kararına saygı duyuyoruz ve üzülüyoruz. İki tarafa da büyük zarar verecek. Biz daha iyi ve daha zarif bir Avrupa istiyoruz. İnsanları ikna edip onları Avrupa’ya geri getirmemiz lazım. Bu İngilizlerin seçimiydi, Avrupa’nın değil. Avrupa içindeki işbirliği kıtanın benlik davası sorunsalıdır.”
 

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fransa'dan ŞOK UYARI! 500 Milyon Kullanıcıya ŞOK! Ankara'daki Terör Saldırısıyla İlgili SON DURUM! SAS Birliği Gücünü Gösterdi Doların ateşi düşmüyor! FLAŞ! İran "Türkiye'deki Emanetçi"yi Buldu! Başbakan Davutoğlu: Angajman kuralları uygulandı Bahçeli Ekibi'nden MHP'ye Bir Çengel Daha!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Durum Değişti... Meteoroloji Uyarıyor!