Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2371 görüntülenme )

AB'YE KARŞI İKİ REFERANDUM DAHA!

Avrupalı siyasetçiler, peş peşe açıklamalar yapıyor!

Hollanda’da aşırı sağcı Özgürlük Partisi lideri Geert Wilders, Twitter üzerinden paylaştığı mesajında, “İngilizler için yaşasın! Şimdi sıra bizde. Hollanda referandumu zamanı”yazdı.

Almanya Başbakan Yardımcısı Sigmar Gabriel ise mesajında, “Kahretsin! Avrupa için kötü bir gün” ifadesini kullandı.

FRANSA’DA AŞIRI SAĞCI PARTİ’DEN ÇAĞRI

Fransa’nın aşırı sağcı Ulusal Cephe (FN) Partisi bugün ülkenin Avrupa Birliği üyeliği konusunda bir referandum çağrısı yaptı.

FN Başkan Yardımcısı Florian Philippot, Twitter üzerinden yayınladığı mesajda, “İnsanların özgürlüğü her zaman sonunda kazanıyor! İngiltere’ye bravo. Şimdi bizim sıramız” dedi.


Avrupa Parlamentosu’nun en büyük grubu Avrupa Halk Partisi’nin Alman lideri Manfred Weber ise “Çıkış müzakereleri en fazla iki yıl içinde tamamlanmalı. Özel bir muamele olmayacak. Çıkış çıkıştır.” yazdı.

Weber’in Twitter paylaşımları şöyle: “İngiliz seçmenlerin kararına saygı duyuyoruz ve üzülüyoruz. İki tarafa da büyük zarar verecek. Biz daha iyi ve daha zarif bir Avrupa istiyoruz. İnsanları ikna edip onları Avrupa’ya geri getirmemiz lazım. Bu İngilizlerin seçimiydi, Avrupa’nın değil. Avrupa içindeki işbirliği kıtanın benlik davası sorunsalıdır.”
 

 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu Haber Doğruysa Eğer, IŞİD'in İŞİ Bitti! İran'dan ABD'ye Sert Yanıt! BU ÜLKEDE CUMHURBAŞKANI YOK MU BYLOCK DALGASINA EMNİYET'TEN FLAŞ AÇIKLAMA!.. TÜRKİYE'DE BİR İLK EMEKLİYE ŞOK! ALDATTILAR TÜRK SUBAYLARININ İLTİCA AÇIKLAMASI AKILLARI KARIŞTIRDI! İçişleri Bakanlığı'ndan FLAŞ UYARI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ankara Kulislerini Sallayan İddia