Reklamlar
Anasayfa » Haber
04 Mayıs 2017 ( 8091 görüntülenme )

FLAŞ!.. ABDULLAH GÜL SESSİZLİĞİNİ BOZUYOR...

AKP KONUŞ DEDİ, KONUŞACAK

AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın dün bir TV kanalında yaptığı çağrı karşılık buldu. 

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yarın cuma namazı sonrası son dönemlerde adının geçtiği konular hakkında açıklama yapacağı öğrenildi.

Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın 2019’daki Cumhurbaşkanlığı seçiminin olası adayları arasında adını geçirdiği 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yarın cuma namazı sonrası açıklama yapacağı öğrenildi.

ELİŞTAŞ ÇAĞRI YAPMIŞTI

AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, dün A Haber’e yaptığı açıklamada,
“Sayın Gül ile ilgili çeşitli spekülasyonlar yapılıyor. Sayın Gül’ün bu spekülasyonları behemahal (mutlaka) bitirmesi gerekir. Sayın Gül’ün net olmadığından dolayı da böyle sorularla karşılaşıyor. Eğer rahatsızsa böyle sorulardan net bir şekilde cevabını vermesi gerekir. Yok rahatsız değilse, cevapsız bıraktığı takdirde herkes bu soruyu her zaman sorma ve bununla da muhatap olmayla karşı karşıya kalacaktır. Benim tanıdığım Sayın Gül buna net bir cevap vermelidir” demişti.

Kaynak:cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MUSTAFA ARMAĞAN ŞİMŞEK GİBİ YARGIDAN GEÇTİ!.. O KARAR... Irak'ta İntihar Saldırısı! HUDUTTA BÜYÜK ASKERİ YIĞINAK! RUS HABER AJANSI AÇIKLADI... AKIL UÇTU!.. KATAR'A PEŞ PEŞE ASKERİ SEVKİYAT!.. Yüzerken Kulak Sağlığınıza Dikkat Edin! SAKARYA'DAKİ HUNHAR CİNAYETE VALİLİK'TEN İLK RESMİ AÇIKLAMA!.. Kuzey Kore HAREKETE GEÇTİ!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Gaziantep'te ÇATIŞMA!.. Son Bilgiler...