Reklamlar
Anasayfa » Haber
04 Mayıs 2017 ( 8069 görüntülenme )

FLAŞ!.. ABDULLAH GÜL SESSİZLİĞİNİ BOZUYOR...

AKP KONUŞ DEDİ, KONUŞACAK

AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın dün bir TV kanalında yaptığı çağrı karşılık buldu. 

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yarın cuma namazı sonrası son dönemlerde adının geçtiği konular hakkında açıklama yapacağı öğrenildi.

Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın 2019’daki Cumhurbaşkanlığı seçiminin olası adayları arasında adını geçirdiği 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yarın cuma namazı sonrası açıklama yapacağı öğrenildi.

ELİŞTAŞ ÇAĞRI YAPMIŞTI

AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, dün A Haber’e yaptığı açıklamada,
“Sayın Gül ile ilgili çeşitli spekülasyonlar yapılıyor. Sayın Gül’ün bu spekülasyonları behemahal (mutlaka) bitirmesi gerekir. Sayın Gül’ün net olmadığından dolayı da böyle sorularla karşılaşıyor. Eğer rahatsızsa böyle sorulardan net bir şekilde cevabını vermesi gerekir. Yok rahatsız değilse, cevapsız bıraktığı takdirde herkes bu soruyu her zaman sorma ve bununla da muhatap olmayla karşı karşıya kalacaktır. Benim tanıdığım Sayın Gül buna net bir cevap vermelidir” demişti.

Kaynak:cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul Valiliği'nden Kamuoyuna Duyuru! Bitlis'te Şehit Sayımız Artıyor! "2 ŞEHİT" ALMAN GAZETESİ'NE "AKINCI" ŞOKU!.. PKK'nın Üst Düzey Yöneticisi Tunceli'de Öldürüldü! Türkiye'yi Savununca İhraç Ettiler CHP'nin seçim beyannamesinde unuttuğu tek SÖZ! AKP’NİN YARGI REFORMU İŞTE BUDUR: ÖNCE GİZLİ TANIK, ŞİMDİ DE GİZLİ MÜNECCİM HUKUK SİSTEMİMİZE GİRDİ! Cenazeleri Kimse Almadı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ahmet Takan'dan KAMUOYUNA KRİTİK UYARI!