Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2477 görüntülenme )

Abdullah Gül'ün de GİZLİ HESABI varmış!...

Erdoğan'dan sonra şimdi Gül...
  Emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin, yeni çıkan "Dikkat Cemaat Çıkabilir, Kozmik Oda" kitabında Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül'ün İsviçre'deki paralarıyla ilgili bilinmeyenleri yazdı. 

Pekin;
 
"BOB adındaki istihbaratçı geldi. Erdoğan ve Gül'ün İsviçre hesaplarından bahsetti. Ben Genelkurmay Başkanı'na aktardım, o da MİT Müsteşan'na söylemiş. Bu görüşmeden sonra Dışişleri, Bob'u 'istenmeyen adam' ilan etti ve Türkiye'den gönderdi. Bu hesaplar daha sonra Wikileaks belgelerinde ortaya çıktı" dedi.  


Aydınlık gazetesinin haberine göre Pekin, bu konuda kendilerine gelen istihbaratı ve sonrasında yaşananları şöyle anlattı: 
 
"Genelkurmay İstihbarat Başkanlığı yaptığım dönemde, Ankara'da görev yapan Amerikalı istihbaratçılar zaman zaman bana, zaman zaman da dış istihbaratımızın başındaki denizci amiralime gelirlerdi. Bize bilgi getirir, bizden bilgi alırdı. 
 
DIA dediğimiz Defence Inteligence Agency, CIA ve diğerleri de uğrardı. 
 
Yanılmıyorsam 2010 yılı Eylül veya Ekim ayıydı. Yine DIA'da çalışan böyle biri gelmiş. Adam bizim Harp Akademisi'nde okumuş. Daha sonra Türkiye'de ataşelik yapmış.
 
Geldiğinde yaşı 65. Emekli olmuş ve Amerika onu istihbaratçı olarak bırakmış. Amerikalılar emekli oldu diye bir adamı kenara atmaz. Adı Bob'du.  Soyadını hatırlamıyorum. Amerika'daki evliliğinden çocukları vardı. Ama Türkiye'de de evlenmişti. Türkiye'deki evliliğinden 2 çocuğu olduğunu biliyorum.
 
Bu adam geliyor, benim denizci amiralime, 'Tayyip Erdoğan'ın İsviçre'de 8 bankada hesabı var. Hatta cumhurbaşkanının da (Abdullah Gül) hesabı var' diyor. Amiral bana geldi, Amerikalının anlattıklarını aktardı.
 
Ne diyelim…

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sağlık Bakanı Konuştu: Durum Ağırlaşıyor! 2011?DE BAŞIMIZA GELECEKLER, HAZIRLIKLI OLUN Teröristler Mağarada Köşeye Sıkıştı! Cübbeli: Bunlar Cehennem Köpekleridir! CEM KÜÇÜK HAKKINDA SUÇ DUYURUSU!.. Gmail Kullananların Dikkatine... DİYARBAKIR, SUR! ACI HABER ART ARDA GELDİ! CHP'DEN ŞOK FETÖ İDDİASI... GÜNDEM ALT ÜST!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yaz Saati Uygulamasında Yeni GELİŞME!