Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2445 görüntülenme )

Abdullah Gül'ün de GİZLİ HESABI varmış!...

Erdoğan'dan sonra şimdi Gül...
  Emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin, yeni çıkan "Dikkat Cemaat Çıkabilir, Kozmik Oda" kitabında Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül'ün İsviçre'deki paralarıyla ilgili bilinmeyenleri yazdı. 

Pekin;
 
"BOB adındaki istihbaratçı geldi. Erdoğan ve Gül'ün İsviçre hesaplarından bahsetti. Ben Genelkurmay Başkanı'na aktardım, o da MİT Müsteşan'na söylemiş. Bu görüşmeden sonra Dışişleri, Bob'u 'istenmeyen adam' ilan etti ve Türkiye'den gönderdi. Bu hesaplar daha sonra Wikileaks belgelerinde ortaya çıktı" dedi.  


Aydınlık gazetesinin haberine göre Pekin, bu konuda kendilerine gelen istihbaratı ve sonrasında yaşananları şöyle anlattı: 
 
"Genelkurmay İstihbarat Başkanlığı yaptığım dönemde, Ankara'da görev yapan Amerikalı istihbaratçılar zaman zaman bana, zaman zaman da dış istihbaratımızın başındaki denizci amiralime gelirlerdi. Bize bilgi getirir, bizden bilgi alırdı. 
 
DIA dediğimiz Defence Inteligence Agency, CIA ve diğerleri de uğrardı. 
 
Yanılmıyorsam 2010 yılı Eylül veya Ekim ayıydı. Yine DIA'da çalışan böyle biri gelmiş. Adam bizim Harp Akademisi'nde okumuş. Daha sonra Türkiye'de ataşelik yapmış.
 
Geldiğinde yaşı 65. Emekli olmuş ve Amerika onu istihbaratçı olarak bırakmış. Amerikalılar emekli oldu diye bir adamı kenara atmaz. Adı Bob'du.  Soyadını hatırlamıyorum. Amerika'daki evliliğinden çocukları vardı. Ama Türkiye'de de evlenmişti. Türkiye'deki evliliğinden 2 çocuğu olduğunu biliyorum.
 
Bu adam geliyor, benim denizci amiralime, 'Tayyip Erdoğan'ın İsviçre'de 8 bankada hesabı var. Hatta cumhurbaşkanının da (Abdullah Gül) hesabı var' diyor. Amiral bana geldi, Amerikalının anlattıklarını aktardı.
 
Ne diyelim…

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fuat Avni’nin Ne İşe Yaradığı Anlaşıldı! FLAŞ! Davutoğlu Kayıp! Kılıçdaroğlu Sahnede! Hadi buyur!.. KUZU PİYASAYA DÜŞTÜ... AKP KARIŞTI!.. Şehidin Son Paylaşımı Tüm Türkiye’yi Ağlattı Garnizon Komutanı Gözaltına Alındı! Dikkat! ABD'nin Binlerce Gerilla Yetiştirdiği Açığa Çıktı! TBMM Başkanı Rabıta'dan mı Çıkacak? Başkanlık Paketi’nde SON MANEVRALAR!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ!.. BİLİRKİŞİLERDEN AKP'YE ŞOK GEZİ RAPORU!..