Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Nisan 2017 ( 1105 görüntülenme )

ABD'den KUZEY KORE'ye İLGİNÇ UYARI!..

ABD: SABRIMIZI SINAMAYIN

Suriye ve Afganistan'ı bir hafta arayla bombalayan ABD, nükleer füze denemelerini sürdüren Kuzey Kore’ye "gücümüzü test etmeyin" uyarısı yaptı.

Asya gezisinin ilk durağı olan Güney Kore'ye giden ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Kuzey Kore'nin nükleer füze denemelerine "artık tahammül etmeyeceği" uyarısı yaptı ve Suriye ve Afganistan'a yapılan bombalı saldırıları anımsattı.

Pence, Güney Kore Başkan Yardımcısı Hwang Kyo-ahn ile düzenlediği ortak basın toplantısında, "Geçen iki haftada Suriye ve Afganistan'da yaptıklarımız, bütün dünyaya yeni başkanımızın gücünü ve kararlılığını gösterdi. Bu nedenle Kuzey Kore'nin de silahlı kuvvetlerimizin kararlılığını ve gücünü test etmeye kalkmaması kendisi için iyi olur" diye uyardı.

Kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şehit Yarbay İhsan Ejdar'ın Son Mesajı! Devlet Bahçeli'den Nefret Ediyor Mu? AKP'de İDAM POLEMİĞİ BÜYÜYOR! Pkk'dan Alçak Saldırı! Unutulan Türkmenler şimdi bahane mi olacak... Rusya'nın Suriye'deki Eski Dostları Kimler? Buradan Çıkarılabilir... ŞOK!.. İKİ BÜYÜK TV KANALI YABANCILARA SATILIYOR!.. ŞOK!.. FRANSA TÜRKİYE KARŞITI O YASAYI ONAYLADI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Beşiktaş'taki Saldırıda Son Bilgiler...