Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Nisan 2017 ( 1109 görüntülenme )

ABD'den KUZEY KORE'ye İLGİNÇ UYARI!..

ABD: SABRIMIZI SINAMAYIN

Suriye ve Afganistan'ı bir hafta arayla bombalayan ABD, nükleer füze denemelerini sürdüren Kuzey Kore’ye "gücümüzü test etmeyin" uyarısı yaptı.

Asya gezisinin ilk durağı olan Güney Kore'ye giden ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Kuzey Kore'nin nükleer füze denemelerine "artık tahammül etmeyeceği" uyarısı yaptı ve Suriye ve Afganistan'a yapılan bombalı saldırıları anımsattı.

Pence, Güney Kore Başkan Yardımcısı Hwang Kyo-ahn ile düzenlediği ortak basın toplantısında, "Geçen iki haftada Suriye ve Afganistan'da yaptıklarımız, bütün dünyaya yeni başkanımızın gücünü ve kararlılığını gösterdi. Bu nedenle Kuzey Kore'nin de silahlı kuvvetlerimizin kararlılığını ve gücünü test etmeye kalkmaması kendisi için iyi olur" diye uyardı.

Kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Genelkurmay: O İlçede Sözde Lider Kadro Vuruldu! Dünya Rekorunu 2 Bordo Bereli Kırmaya Çalışacak Mardin'de HDP'ye NOKTA VURUŞ! ŞOK!.. İSRAİL BMGK'ne REST ÇEKTİ! Ruhani’den Türkiye’ye müthiş teklif! KAHRAMAN KOCA SEYİT'İN KÖYÜNDE BÜYÜK UTANÇ!.. E-5 Benim Diyen Fransız Mimar Karayollarına Dava Açtı 112'yi ARAYACAKSINIZ EĞER, DİKKAT!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Olacak iş değil! PKK Polise, Polis Havaya!