Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Nisan 2017 ( 1116 görüntülenme )

ABD'den KUZEY KORE'ye İLGİNÇ UYARI!..

ABD: SABRIMIZI SINAMAYIN

Suriye ve Afganistan'ı bir hafta arayla bombalayan ABD, nükleer füze denemelerini sürdüren Kuzey Kore’ye "gücümüzü test etmeyin" uyarısı yaptı.

Asya gezisinin ilk durağı olan Güney Kore'ye giden ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Kuzey Kore'nin nükleer füze denemelerine "artık tahammül etmeyeceği" uyarısı yaptı ve Suriye ve Afganistan'a yapılan bombalı saldırıları anımsattı.

Pence, Güney Kore Başkan Yardımcısı Hwang Kyo-ahn ile düzenlediği ortak basın toplantısında, "Geçen iki haftada Suriye ve Afganistan'da yaptıklarımız, bütün dünyaya yeni başkanımızın gücünü ve kararlılığını gösterdi. Bu nedenle Kuzey Kore'nin de silahlı kuvvetlerimizin kararlılığını ve gücünü test etmeye kalkmaması kendisi için iyi olur" diye uyardı.

Kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İŞTE EMEKLİYE VERİLECEK ZAMLI MAAŞLAR... Başbakan YILDIRIM'dan DİKKAT ÇEKİCİ SİNYAL!.. ABD Başkan Yardımcısı Ankara'ya Geliyor! Memurlukta Yeni Dönem! İzmir’de Terör Alarmı! İPHONE KULLANICILARININ DİKKATİNE... Irak'tan Türkiye'ye Ağır Tehdit! TUĞRUL TÜRKEŞ'TEN İLK YORUM: BU KIYAĞI KİM YAPTI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ABD'den Kuzey Kore'ye Misilleme!