Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Eylül 2017 ( 1326 görüntülenme )

ABD'DEN BEKİR BOZDAĞ'A YANIT: GÜLÜNÇ VE SAÇMA!..

ABD: BOZDAĞ'IN AÇIKLAMASI GÜLÜNÇ VE SAÇMA


Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ’ın, geçtiğimiz pazartesi günü Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında yaptığı açıklamaya ABD’den sert tepki geldi.

Nauert, Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ’ın, geçen pazartesi günü Bakanlar Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklama ile ilgili olarak, 

"GÜLÜNÇ VE SAÇMA"

"Bir Türk hükümeti yetkilisi, Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ , New York Güney Bölgesi Başsavcılığının eski bir bakan hakkında suçlamada bulunmasından söz etti ve ABD’yi Türk Hükümeti aleyhindeki darbeyi tekrarlamakla suçladı. ABD yönetiminin, Türk Hükümetini devirmek için bir yargı süreci kullanma girişiminde olduğunu söyledi. Bununla ilgili iki kelime söyleyeceğim. gülünç ve saçma’ dedi..

Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

El Bab'dan Bir Acı Haber Daha! TEM Trafiğe Kapandı! KÜÇÜKÇEKMECE AYAKLANDI... HALK İSYANLARDA!.. 5.5 MİLYON LİRALIK EŞ ZAMANLI TRAFİK CEZASI!.. ŞOK!.. ABD'DEN YAKIN TARİHİN EN AĞIR MEZHEP KIŞKIRTMASI!.. İran'dan Türkiye Flaş Teklif! TÜRKÇE DERS KİTABI BASTILAR... BİLİM, İLİM, AKIL, MANTIK UÇTU! Akdeniz'de DEPREM!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞİRKETLERDE AĞIR KRİZ!