18643 görüntülenme08 Temmuz 2020
Şile'de su tankeri ile vatandaşlara su dağıtıldığı görüntüler AKP'liler tarafından paylaşılmış, İBB hedef alınmıştı. A Haber, Şile'de su kesintisi yaşandığı iddia edilen bir evde çekim yaparken arkada çalışan çamaşır makinesi gözlerden kaçmadı.

SU YOK DİYOR AMA ÇAMAŞIR MAKİNESİ HALA ÇALIŞIYOR
A Haber muhabirinin ev sakini ile röportaj yapmaya hazırlandığı esnada kameralara çamaşır makinesinin çalışır halde olduğu görüldü. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun başdanışmanı Deniz Demir olaya ilişkin Twitter'dan paylaşımda bulundu. Demir, "İstanbul’da su kesinti var diyorlar ama arkada çamaşır makinesi çalışıyor :)" ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN ‘ESKİDEN ÇAMAŞIR MAKİNESİ, Mİ VARDI’ DEMİŞTİ
“Mehmet’in Gezegeni Seçim Özel” programında Gezegen Mehmet’in sorularını cevaplayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet İttifakı’na oy vereceklerini söylerek kendisini eleştiren seçmenlere ait ses kaydını dinledikten sonra, “Millet İttifakı diyenlere, maalesef üzülerek söylüyorum; söyledikleri şeyin aslı astarı yok. Bir defa ciddi manada bir inceleme yaparak bunları söylemiyorlar, bundan dolayı da kendilerine teessüf ediyorum. Bakın acaba 15 sene önce evlerde fırın bulabiliyor muyduk, buzdolabı bulabiliyor muyduk” demişti.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ