Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2359 görüntülenme )

550 Vatan Adayı Ata'nın huzurunda...

Milli Meclis Milli Hükümet...
  550 Vatan adayından Meclis yürüyüşü
Vatan Partisi’nin 550 milletvekili adayı, TBMM’nin açılışının 95. yıldönümünde Birinci Meclis önünden Anıtkabir’e yürüdüler. Adaylar, yürüyüşün 7 Haziran’da Meclis’te son bulacağını vurguladılar...

95 yıl önce kurulan Birinci Meclis’in önünde bir araya gelen  Vatan Partisi ’nin 550 milletvekili adayı,  yurt taşlarla buluşarak Anıtkabir’e coşkulu bir yürüyüş yaptı. Vatan Partisi Genel Sekreteri Serhan Bolluk yaptığı açıklamada “Bugün bu alanda toplananlar yarın Türkiye’yi yönetecek. 7 Haziran’da o sandıktan çıkacağız, Meclis’e geleceğiz ve Milli Hükümet’i kuracağız” dedi.

Tören Atatürk, silah arkadaşları ve vatan şehitleri için bir dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Bu sırada caddeden geçen araçların şoförleri inerek İstiklal Marşı’na eşlik etti.

Meclis önünde sık sık “Mustafa Kemal’in askerleriyiz”, “Milli Meclis milli hükümet”, “Bağımsızlık bayrağı daha daha yukarı”, “Millete birlik vatana bütünlük”, “Bin selam Atam’a bir oyum var Vatan’a”, “Fedailer partisi Vatan Partisi” sloganları atıldı.


TEZGAHI BOZMAYA GELİYORUZ

Vatan Partisi Genel Sekreteri Ankara 2. Bölge milletvekili adayı Serhan Bolluk 1. Meclis önünden Ankaralılara seslendi.

Bolluk şunları söyledi:

“Nerde milli egemenlik, kimin egemenliği bu?
Milletin egemenliğin olmadığı açık. Bu Atlantik’in egemenliği. Amerika’dan, Washington’dan yönetiliyorlar. Ama biz buradayız. Bir tarafta 
AKP CHP MHP , HDP var.  Hepsi bir olmuş. Hepsi aynı programa sahip. Diğer  tarafta da Vatan Partisi var. Türkiye’nin namus birikimi var.

Vatan Partisi 8 Haziran’da milletin başına örülen bu çorabı, millete kurulan bu tuzağı bozmaya geliyor.  7 Haziran’da çıkacak tabloyu hep birlikte göreceğiz. Atatürk’te birleştik. 8 Haziran’da Meclis’teyiz. Türkiye’nin kaderini değiştireceğiz. Bu alanda Türkiye’nin namusu, vi
cd anı var. Vatan Partisi’nin adayları var. Pırıl pırıl, namuslu, vicdanlı, birikimli, Türkiye’yi yönetecek kadroları var. 95. yıldönümünü bir kenara yazın. Bugün bu alanda toplananlar yarın Türkiye’yi yönetecek. 7 Haziran’da o sandıktan çıkacağız, Meclis’e geleceğiz ve Milli Hükümet’i kuracağız.” 


COŞKU DORUĞA ÇIKTI

Bolluk’un konuşmasının ardından 1. Meclis önünden Anıtkabir’e sloganlar ve marşlar eşliğinde yürüyüş başladı.
550 milletvekili adayının yer aldığı yürüyüş kortejinin en önünde Ankara 2. Bölge milletvekili adayı Gazi Ertan Acır vardı.
5 bini aşkın kişinin katıldığı yürüyüşün coşkusu dikkat çekti.
Çevreden alkışlarla da desteklenen yürüyüş Anıtkabir ziyaretinin ardından sona erdi.


Vatan Partisi’nin milletvekili adayları, 1. Meclis’in önünden başlayan yürüyüşün, 7 Haziran’da TBMM’de son bulacağı mesajı verdiler.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meğer Fetullah Gülen Neymiş! İddianamede Dehşet İddialar... Sorgulanması gereken polis mi yoksa hükümet mi? YSK Referandum Kararını Açıkladı! İŞTE AP! Avrupa'dan Barzani'ye Siyasi ve Silahlı Destek! Erdal Sarızeybek milletvekilliği adaylığını açıkladı... Ankete Velilerden Büyük Tepki! Bahçeli: Bilal’in Vatikan’da Ne İşi Var? MİT'ten Yeni Hamle.!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hem Planları Hem Yalanları Deşifre Oldu