Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2383 görüntülenme )

4 Bakan Hakkında Whatsapp İddiası

Soruşturma Komisyonu’nun muhalefet şerhinden Whatsapp ayrıntısı çıktı.
 Eski bakanlarla ilgili TBMM Soruşturma Komisyonu’nun CHP’li üyelerinin muhalefet şerhinde, 17 Aralık soruşturma sürecinde adı geçen isimlerin iletişimi ile ilgili dikkat çeken bir ayrıntı yer aldı. Şerhin, esasa ilişkin değerlendirme bölümünde, soruşturma kapsamında dinlenen kişilerin telefon dinlemelerine karşı önlem olarak, akıllı telefonlarda en fazla kullanılan iletişim yöntemi olan Whatsapp’ı kullandığı belirtildi.

Bugün gazetesinden Ezelhan Üstünkaya’nın haberine göre, CHP raporunda, “telefon dinlemelerine karşı önlem alma prensibi uyarınca Whatsapp ’ın kullanıldığı, özel hat kullanma prensibinin uygulandığı ve “bire bir hat” kullanma prensibinin uygulandığı belirlenmiştir” denildi.
Eski bakanlarla ilgili Meclis Genel Kurulu’ndaki görüşmelerin 16 Ocak Cuma günü yapılabileceği kamuoyuna yansımıştı. Ancak Genel Kurul’daki Yüce Divan oylamasının gelecek hafta yapılacağı belirtildi. Siyasi kulislerde, AKP milletvekillerinin bir bölümünün oylamaya katılmayabileceğinin konuşulması dikkat çekti.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ebru Gündeş'ten Bomba İtiraf Bilal Erdoğan çok fakirmiş... FLAŞ!.. REFERANDUMDA BAKIN KİM ÖNDE!.. Çanakkale'de İki DEPREM! Hey Dünya Hey! Barzani Başkomutan(!) Olmuş, PKK da Yardımcısı! Sincar'a Girdiler! Son Algı Operasyonu: PKK Karıştı! AKP'nin Vekillleri Hakkında ŞOK İDDİA! Cumhurbaşkanlığı'ndan Kamuoyuna İlginç Duyuru!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. ÜMİT ÖZDAĞ'DAN DEHŞET İDDİA