Reklamlar
Anasayfa » Haber
17 Temmuz 2017 ( 71 görüntülenme )

ERDOĞAN KONUŞTU... SATIŞ DURDURULDU!..

Hero tişörtünün satışı durduruldu


Darbeci sanığı astsubay Gökhan Güçlü'nün giydiği Hero tişörtü olay olurken tişörtü üreten firma satışları durdurdu.


Darbe sanığının Hain darbecinin üstüne Hero (Kahraman) baskılı tişört ile duruşmaya çıkması olay oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Guantanamo Üssü’nde olduğu gibi darbecilerin tek tip kıyafetlerle duruşmalara gelmeleri için çalışmalar yapılacağını belirtti.

Sozcu.com.tr’nin edindiği bilgilere göre Hero tişörtünü üreten firma tişörtü satıştan kaldırdı. Tişört şu anda internetten de siparişe kapandı.

NE OLMUŞTU?

Muğla 2'nci ağır Ceza Mahkemesinde bugün başlayan Cumhurbaşkanına suikast girişimi davasında eski MAK astsubayı Gökhan Güçlü'nün üzerine giydiği Türkçesi ‘kahraman’ anlamına gelen ‘HERO' yazılı tişört mahkeme salonunun boşaltılmasına neden oldu. Duruşma ikinci defa başlamasının ardından bu defa gerginlik yaşandı ve duruşma öğleden sonraya ertelendi. Olayın ardından Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, cezaevi yönetimi hakkında inceleme başlattı.

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Apronda Deve Kesenler Savcı Öz'den Sert Açıklama Silvan'da Sokak Çatışması: 1 Terörist Öldürüldü! DARBECİ GENERAL KONUŞTU... ORTALIK FENA KARIŞTI!.. İKİ ŞEHİDİMİZ VAR! Bakalım Nereye Kadar... ŞOK!.. BİLAL ERDOĞAN DOSYASI KAPATILDI! Şanlıurfa Mirasımızı da Anlatamadılar! Erdoğan'ın BU AÇIKLAMASI TÜRKİYE'Yİ DERİNDEN SARSACAK!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Komutana Yardıma Koştu El Bombası Attılar