Reklamlar
Anasayfa » Haber
09 Temmuz 2017 ( 486 görüntülenme )

"100 TL'YE 10 NOT" MESAJI REKTÖRÜ YAKTI!..

Bağışla tam not vereceğini açıklayan profesör görevinden alındı 


Ege Üniversitesi (EÜ) Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü'nün resmi internet sitesinden ders geçme konusunda yayımlanan duyuruya ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Gökalp Kahraman görevinden alındı.

Rektörlükten alınan bilgiye göre, Prof. Dr. Kahraman'ın imzasıyla bölümün resmi internet sitesinden Topluma Hizmet Uygulamaları dersinden kalan öğrencilere yönelik yayımlanan duyuru hakkındaki soruşturma sürüyor.

"Topluma Hizmet Uygulamaları dersini alanların dikkatine. Kalan öğrenciler Mehmetçik Vakfı, 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Vakfı veya Kızılaya 100 lira bağışlayıp, tevsik ederlerse yani vesikalandırırlarsa 100 not ile geçerler, Prof. Dr. Gökalp Kahraman" ifadesine yer verilen ve bir süre sonra kaldırılan duyuruyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında Prof. Dr. Kahraman, bölüm başkanlığı görevinden alındı.

Duyuru sonrası Ege Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan açıklamada, "Bu tür bir uygulamamız yoktur, konuya ilişkin soruşturma başlatılmıştır" ifadesi kullanılmıştı.

Kaynak: Sputnik News

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Almanya TÜRKİYE'YE ÖYLE BİR MESAJ GÖNDERDİ Kİ... Erdoğan'dan ABD Açıklaması! FLAŞ!.. SON ANKETLERDE ÇARPICI SONUÇ!.. HDP'li Vekiller'den PROVOKASYON! Yılbaşı Akşamı Bu Yollara Dikkat Edelim Flaş! Esad'dan Erdoğan'a Net Tavır! KAMUOYUNUN DİKKATİNE... MANİSA'DA ASKERİMİZE YEMEK VEREN ŞİRKET AÇIKLANDI... Düşürüldüğü Öne Sürülen Rus Uçağı ile İlgili Resmi Açıklama!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞEHİTLİĞE REZİDANS PLANI İDDİASI